Фламенго U-20 здобув вольову перемогу над Олімпіакосом та завоював Міжконтинентальний кубок U-20

Фламенго U-20, фото — Getty Images

Фламенго U-20 переміг Олімпіакос та завоював Міжконтинентальний кубок U-20 – 2:1.

Перший тайм пройшов із невеликою перевагою бразильської команди, але без забитих м’ячів. Олімпіакос активізувався після перерви, і зумів відкрити рахунок, відзначився Аргіріос Ліацикурас.

Фламенго перевернув хід гри завдяки футболістам, які вийшли на заміну. Кайо Гарсія в середині другого тайму зрівняв рахунок, а в компенсований час приніс бразильцям перемогу.

Нагадаємо, Фламенго став переможцем Копа Лібертадорес U-20, Олімпіакос виграв Юнацьку лігу УЄФА. У попередніх двох розіграшах Міжконтинентального кубка U-20 перемагали Бенфіка та Бока Жуніорс.