МАУП – у трійці кращих вишів України у світовому рейтингу THE 2024

МАУП – у трійці кращих вишів України у світовому рейтингу THE 2024

Серед відповідностей Цілям сталого розвитку ООН Академія показала кращі результати в чотирьох сферах

МАУП – у трійці кращих вишів України у світовому рейтингу THE 2024

12 червня 2024 року були оприлюднені результати міжнародного рейтингу університетів Times Higher Education Impact Rankings (THE), згідно з яким МАУП увійшла до трійки лідерів серед закладів вищої освіти України разом із СумДУ та Львівською політехнікою.

Impact Rankings – щорічний глобальний рейтинг ефективності закладів вищої освіти від британського наукового видання Times Higher Education, у якому університети зі всього світу оцінюються за результатами їхнього досягнення Цілей сталого розвитку ООН.

Ранжування відбувається за показниками з чотирьох широких сфер: навчання, дослідження, управління та вплив університету. Лише зарахування закладу вищої освіти до цього рейтингу вже свідчить про його активну позицію у формуванні свідомого та відповідального суспільства.

Як зазначають британські укладачі рейтингу THE, у 2024 році вони отримали рекордну кількість заявок. До загального списку увійшли 2152 університети зі 125 країн світу. Від України до рейтингу вдалось потрапити лише 42-м навчальним закладам.

МАУП – у трійці кращих вишів України у світовому рейтингу THE 2024

Серед відповідностей Цілям сталого розвитку ООН Академія показала найкращі результати в наступних сферах: мир та справедливість, гідна праця та економічне зростання, скорочення нерівності і партнерство заради стійкого розвитку.

Для МАУП це не просто формальні показники,  а й чітко визначена місія – допомагати у вирішенні найактуальніших проблем сьогодення в Україні.

Цьогоріч Академія вкотре лідирує серед недержавних закладів вищої освіти країни в авторитетних міжнародних рейтингах Webometrics Ranking of World's Universities та Scopus, а у квітні єдиною серед всіх університетів України отримала платиновий сертифікат FISU Healthy Campus.

UkraineNews