На війні загинула родина військових із Харкова, у них залишився маленький син

Таміла Мізяк і Кирило Житніков загинули 16 травня на бойовому посту.

Молода сім’я військових з Харківщини захищала Україну з 2022 року.

16 травня від ворожого обстрілу загинули майор Кирило Житніков та молодший сержант Таміла Мізяк. У подружжя залишився шестирічний син Михайло. 

Про це повідомили у Пісочинській громаді.

«Таміла до заміжжя жила та навчалася в Пісочині, закінчила Пісочинський ліцей. Вона була доброю та щирою людиною, яка сім серцем переживала за долю своєї країни. 14 років віддала службі в Збройних Силах України, захищаючи наше небо. Від імені всієї громади висловлюю щирі співчуття та підтримку рідним і близьким Таміли та Кирила. Нехай світла пам’ять про них назавжди залишиться в наших серцях», — повідомив очільник громади Олег Чернобай.

Відомо, що Таміла працювала планшетистом у 302-му Харківському зентіному ракетному полку.

Слова співчуття з приводу загибелі дев’ятьох побратимів оприлюднили у «Майстерні дронів». 

«Шановні колеги, сьогодні вранці на бойовому посту героїчно загинули наші побратими : п-к Кравченко Олексій Валерійович, п/п-к Потрогош Юрій Олександрович, м-р Житніков Кирило Вячеславович, м-р Синявський Вадим Володимирович, м-р Остапенко Юрій Миколайович, м-р Валентинов Валерій Валентинович, маст-с-нт Ломака Олег Анатолійович, гол. с-нт Закорецька Катерина Володимирівна, мол. с-нт Мізяк Таміла Іванівна», — повідомили у соцмережах «Майстерні».

Як писав UA-NEWS.in.ua, загинув льотчик-винищувач, який до війни працював у харківській IT-компанії.

Джерело