Окупанти вбили захисника України з Одеської області, якому було лише 20 років

В черговий раз мешканців Маразліївської громади об’єднала жахлива звістка і трагічна подія, вони прощатимуться зі своїм земляком, Миколою Івановичем Чебаном. Захисник загинув позавчора, 11 червня. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”, посилаючись на Білгород-Дністровську районну державну адміністрацію.

Старший солдат Микола Чебан не дожив до свого дня народження тиждень – 17 червня хлопцю мав виповнитись 21 рік. Замість планування свята юнак захищав рідну країну, у якій прагнув жити та творити без російського ярма, під мирним українським небом.

Однак війна страшна та жорстока – Микола після отримання поранень, несумісних з життям, загинув 11 червня в районі населеного пункту Степногірськ, Запорізької області. Йому тепер назавжди 20 років…

“Наш захисник, виконуючи свій військовий і громадянський обов`язок, захищаючи рідну українську землю від ненависного ворога, під час наступальних дій по знищенню сил противника та визволення території України віддав життя за мирний день у рідному селі, нашому районі й державі. Пам`ятаймо і шануймо наших бійців-захисників“, – висловили співчуття у райдержадміністрації.

Джерело

UkraineNews