Тедді Атлас зробив прогноз на бій Гвоздика з Бенавідесом

Тедді Атлас зробив прогноз на бій Гвоздика з Бенавідесом

Фото: premierboxingchampions.com Давід Бенавідес та Олександр Гвоздик

Відомий американський тренер вірить, що в українського боксера є реальний шанс на перемогу.

Олександр Гвоздик може перемогти Девіда Бенавідеса. Так вважає колишній тренер українського боксера Тедді Атлас.

За словами авторитетного американського тренера, що нині Гвоздик значно додав у спортивному і ментальному плані, а тому може створити сенсацію.

Окрім того, на руку українцю може бути недооцінка і самовпевненість, яку демонструє суперник перед боєм.

«Є докази реальні та відчутні причини, чому Бенавідес може не помітити Гвоздика. Вони проведуть бій, але Девід трохи самовпевнений. Не можна допускати того факту навіть на підсвідомості, щоб ігнорувати Гвоздика. Це може виявитися проблемою.

Одна з речей, яка, на мою думку, стоїть за проведенням цього бою, — це впевненість. Вона частково заснована на тому, що 5 років тому вони спарингували разом, і коли вони спарингували, то у Бенавідеса все було добре — він відправив Гвоздика в нокдаун.

Гвоздик тепер інший хлопець, він виграв титул у напівважкій вазі після цього. Я тренував його після того спарингу, але це не має значення, хоча для мене це важливо. Я знаю, чого він навчився після цього, я знаю, ким він став після цього.

У будь-якому разі, це може приспати Бенавідеса, він може ментально дивитись за спину Гвоздику і думати, що це може повторитися знову, як і 5 років тому. Тому є ймовірність того, що може статися сенсація», — заявив Атлас ProBox TV.

Нагадаємо, поєдинок за титул тимчасового чемпіона WBC у напівважкій вазі між Девідом Бенавідесом і Олександром Гвоздиком відбудеться 15 червня.

Раніше обидва боксери провели відкриті тренування перед поєдинком.

 

Джерело

UkraineNews