В Ужгороді пройде концерт в рамках благодійного туру “Нескорені” за участі українських артистів — на підтримку ЗСУ

В Ужгороді пройде концерт в рамках благодійного туру “Нескорені” за участі українських артистів - на підтримку ЗСУ

19 червня в Ужгороді пройде концерт в рамках благодійного туру «Нескорені», 100% зібраних з концертів коштів підуть на дрони для ЗСУ.

Найяскравіші рок-артисти України — KOZAK SYSTEM, Марта Липчей і «Друга Ріка» об’єдналися у великому благодійному турі “Нескорені”, мета якого – придбати FVP-дрони для ЗСУ. Марта Липчей — молода рок-зірка, всього за рік творчої діяльності виросла до зрілої, безстрашної виконавиці, кожне творче висловлювання якої повне змісту. На концертах туру прозвучать треки з її дебютного альбому “Народжена в серпні” про силу українців, відвагу воїнів та внутрішній вогонь кожного з нас. «Вже 19 червня ми з KOZAK SYSTEM та гуртом «Друга Ріка» відправляємося у благодійний тур “Нескорені”, щоб зібрати кошти на ударні дрони для наших захисників. Будуть ті пісні, які дають наснагу жити і любити. Про відвагу наших хлопців, про внутрішній стержень кожного з нас», – коментує Марта Липчей.  Cвої найгучніші хіти також виконає гурт KOZAK SYSTEM, народна любов до яких щоразу вимірюється повними залами, а пісні заряджають драйвом. А у фіналі концертів глядачі відірвуться під легендарну «Другу Ріку», які були одними з тих, хто заснував та розвивав українську музику, на їхньому рахунку десятки солдаутів, всеукраїнські та міжнародні тури і треки, що качають стадіони. «Ми обіцяємо вам пісні, які ви знаєте, які ви співаєте з нами від першого до останнього рядка, які нагадують вам про мирне життя. Чекаємо кожного у вашому місті», – розповідає Валерій Харчишин. «Усі кошти з продажу квитків будуть направлені на купівлю дронів, які сьогодні неймовірно необхідні для того, щоб знищити ворога. Буде рок. Будемо співати разом. Будемо єднатися задля перемоги», – коментує  Іван Леньо. Вперше тур “Нескорені” відбувся минулого року на підтримку ініціативи мецената Андрія Мацоли. Завдяки туру в 2023 році було протезовано 11 українських воїнів. Цього ж року всі 100% коштів з проданих квитків будуть спрямовані на закупівлю дронів для Збройних Сил України. Гостей концертів чекає виключно живе звучання, шалена рокова енергетика та єдність, що є ключем до перемоги.

Купити квитки на концерти туру “Нескорені” у містах України можна вже зараз: https://concert.ua/uk/events/neskoreni-tour

UkraineNews