Вартість золота на новому історичному максимумі

Вартість золота на новому історичному максимумі

Фото: Getty Images Інвестиційні золоті зливки продаються у китайському місті Ханчжоу

Одною з причин зростання цін стала загибель президента Ірану Ібрагіма Раїсі під час катастрофи вертольота.

Ціни на золото оновили рекорд під час сесії у понеділок, 20 травня, досягнувши $2450,05 за трійську унцію. Про це свідчать результати торгів.

Як пишуть західні ЗМІ, підтримку котируванням надають очікування щонайменше двох знижень відсоткової ставки Федеральною резервною системою (ФРС) США цього року, що посилилися після виходу нових статистичних даних минулого тижня, які вказали на уповільнення інфляції.

Крім того, трейдери звернули особливу увагу на захисні активи після новин про загибель президента Ірану Ібрагіма Раїсі під час катастрофи вертольота, у зв’язку з якою зросла політична невизначеність на Близькому Сході.

Станом на 10:30 за київським часом золото торгується на позначці $2442,60 за унцію – на 1,04% дорожче, ніж наприкінці минулої сесії.

Нагадаємо, на початку грудня 2023 року ціна на золото вперше в історії перевищила 2100 доларів за унцію. Тоді аналітики прогнозували, що вартість дорогоцінного металу може залишитися вищою $2000 за унцію у 2024 році. На початку квітня ціна на золота досягла нового історичного максимуму.

Джерело

UkraineNews