У неділю відключень світла за графіками не буде, — Укренерго

У неділю відключень світла за графіками не буде, - Укренерго

Фото: t.me/Укренерго/2956

Через зниження споживання електроенергії у вихідний день по всій Україні в неділю, 16 червня, не застосовуватимуть стабілізаційні відключення. Про це повідомляє прес-служба Укренерго.

– 16 червня на всій території країни застосування стабілізаційних відключень не прогнозується, – зазначили у компанії. — Причина – зниження споживання у вихідний день.

У компанії додали, що у разі, якщо ситуація змінюватиметься, громадян окремо проінформують про це. Як і раніше, енергетики при цьому закликають ощадливо використовувати електроенергію.

14 червня глава «Укренерго» Володимир Кудрицький попередив українців, що вже наступного тижня ситуація в енергосистемі буде відчутно складнішою, ніж зараз. 13 червня стало відомо, що найближчими днями «Енергоатом» виведе в ремонт ще один енергоблок-тисячник. Це збільшить дефіцит енергосистеми у липні, але дозволить скоротити тривалість відключень світла восени. З 24 червня розподілення електроенергії проводитиметься за новими правилами. Спочатку з доступної електроенергії в Україні вичитатимуть обсяг, який необхідний критичній інфраструктурі, і лише після цього ліміти споживання встановлюватимуться рівномірно між областями.
Джерело

UkraineNews