Китай наклав санкції на США за поміч Тайваню

Китай наклав санкції на США за поміч Тайваню

Фото: Getty Images Вищим керівникам компаній заборонено в’їзд на територію Китаю

Обмеження торкнуться американських компаній General Atomics Aeronautical Systems, General Dynamics Land Systems і Boeing Defense, Space & Security.

Китай наклав санкції на три американські оборонні компанії через продаж зброї Тайваню, після того, як там пройшла інавгурація нового президента. Про це в понеділок, 20 травня, повідомляють інформаційні агентства AFP і Reuters.

Тепер американським компаніям General Atomics Aeronautical Systems, General Dynamics Land Systems і Boeing Defense, Space & Security заборонено здійснювати «імпортно-експортний» бізнес у Китаї.

Вищим керівникам усіх компаній заборонено в’їзд на територію Китаю. Їхні дозволи на роботу будуть анульовані, а їхній статус гостя і заявки на проживання не будуть схвалені.

Лай Цінде склав присягу як президент Тайваню, ознаменувавши початок історичного третього терміну поспіль для правлячої на острові Демократичної прогресивної партії, що відстоювала демократію всупереч рокам зростаючих загроз з боку авторитарного Китаю.

Нагадаємо, Держдепі США радять Китаю припинити підтримку Росії у її війні проти України, якщо Пекін надіється відновити продуктивні відносили з Європою.

Можливість компромісу КНР-США: Китай «по-тихому» змінює позицію

Джерело