В Одесі щодня фіксують акти вандалізму

Практично щодня комунальні служби міста фіксують акти вандалізму щодо міських пам’ятників, зупинкових комплексів, зелених насаджень тощо.
Сайт мерії пише, що з початку року вже зафіксовано десятки випадків вандалізму в місті.

Так, за п’ять місяців 2024 року фахівці Комунального підприємства «Сервісний центр» відновили плиткове покриття на пам’ятниках Вірі Холодній та Івану Франку.

Працівники ділянки з обслуговування об’єктів монументального мистецтва, які не є культурною спадщиною, КП «Сервісний центр» відновили плитку постаментів цих пам’ятників, які було пошкоджено внаслідок катання на скейтах чи самокатах.

Також невідомі вандали майже виламали двері панорамного ліфта, розташованого на Приморському бульварі. Фахівці КП «Сервісний центр» виконали ремонт і відновили двері.

Найчастіше вандали лишають огидні написи (графіті) на міських об’єктах.

Регулярно працівникам підприємства доводиться зафарбовувати написи на елементах монументальних композицій, бюветів, стін і огорож бюветних комплексів тощо.

Одеська мерія звертається до мешканців та гостей міста з проханням дбайливо ставитися до майна міської громади. Якщо ви стали свідком вандалізму, прохання повідомляти про це за телефоном: 102 (поліція).

Джерело

UkraineNews