Україна отримає рекордний обсяг електрики з Європи

Україна отримає рекордний обсяг електрики з Європи

Фото: Міненерго України Україна імпортує електроенергію з п’яти країн

Електроенергія буде постачатися від п’яти країн з максимальною потужністю в окремі години до 1 689 МВт.

У п’ятницю Україна імпортуватиме з Європи рекордний обсяг електроенергії – майже 32 тисячі МВт·год. Про це повідомило Укренерго 14 червня.

«Протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 31 904 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 689 МВт», – йдеться у повідомленні.

У свою чергу експорт не відбувається і не передбачається.

У компанії нагадали, що сьогодні обленерго по всій території України будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18:00 до 22:00.

За даними Укренерго, станом на ранок через погодні умови на ранок було знеструмлено 3 населені пункти у Сумській області.

З інших причин без енергоживлення 494 населені пункти. Через бойові дії є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій і Харківській областях.

Нагадаємо, що раніше Україна імпортувала з Європи не більше 27 00 МВт·год на добу. Але два дні тому цей показник був побитий.

Раніше повідомлялося, що за підсумками травня Україна майже вдвічі збільшила імпорт електроенергії і імпортувала рекордні 448 тисяч МВт-год. Найбільший обсіг був отриманий від Угорщини – майже 46%.

Джерело

UkraineNews