У Львівській ОВА наголошують, що залишилось ще три тижні, щоб подати заявку на участь в конкурсі журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва

На Львівщині втретє організували обласний конкурс журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва. Про це інформує пресслужба ЛОВА.

Конкурс має на меті відзначити та підтримати журналістів – авторів матеріалів на військову тематику, вшанувати військові подвиги різних військових підрозділів та військ, які дислокуються на Львівщині.

У Львівській ОВА нагадали, що цього тижня спливає половина терміну, передбаченого для прийому заявок та закликали не відтягувати з подачею інформаційних матеріалів.

«Прийом заявок на конкурс журналістських робіт імені Героя України імені Тараса Матвіїва фактично на екваторі. Час ще є, але не зволікайте з поданням та не відкладайте на останній день. Цей конкурс — про пам’ять, славу і подвиг української зброї та українського воїна. Маємо знати тих, хто боронить Україну та пам’ятати про полеглих у бою», – зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

Конкурс проводять у чотирьох номінаціях. Надіслані матеріали мають бути опубліковані: в онлайн-медіа, в друкованому медіа, у телеефірі чи радіоефірі. Переможці у кожній номінації отримають премію з обласного бюджету у розмірі 50 тисяч гривень, а призовий фонд Гран-прі становить 100 тисяч.

Медіаматеріали мають бути оприлюднені в період з 6 червня 2023 року по 5 червня 2024 року. Детальніші умови читайте за посиланням.

Джерело

UkraineNews